رازهای خرید لباس سال جدید/ ارزان و شیک بپوشید

0
1460
راهنمای خرید لباس سال نو

عید نوروز نزدیک است و همه به فکر خرید لباس های شیک هستند. رنگ مناسب، ست کردن درست و خرید ارزان، همه به این مسائل فکر خواهند کرد.

راهنمای خرید لباس مجلسی خانم ها

 

لباس مجلسی برای اندام گلابی

افرادی که به اندام گلابی شکل دارند یعنی باسن بزرگ و ران های بزرگی دارند. اگر شما جز این افراد هستید متن پایین را بخوانید.

لباس مجلسی مناسب اندام گلابی

برای خرید لباس سال جدید از دامن هایی استفاده کنید که حداقل ۵ سانتی متر بالای زانو باشد و این دامن ها حتما از نوع دامن های راسته ای باشند. سعی کنید اصلا دامن های پرچین نخرید.

تاپ هایی بپوشید که حلقه آستین های شان مقداری گشاد باشد.

 

لباس مجلسی برای اندام سیب

افرادی که اندام سیبی شکل دارند بالا تنه ای درشت اما کوتاه دارند.

لباس مجلسی مناسب اندام سیب

اگر پیراهنی که از زیر سینه گشادتر می شود، دارید حتما انتخاب درستی برای لباس سال جدید کرده اید ولی باید گفت پیراهن های خیلی گشاد انتخاب درست تری خواهد بود.

لباس هایی که شما را لاغر نشان می دهد

لباس مجلسی برای اندام مستطیلی (ورزشکاری)

کسانی که اندام مستطیلی یا به عبارتی ورزشکاری دارند، کمرشان باریک است، سینه های کوچکی دارند و بدنشان انحنا ندارد. این افراد، اندامی ورزشکاری دارند.

افراد دارای این اندام، کمر باریک، بدن کم انحنا و سینه های کوچکی دارند.

لباس مجلسی مناسب اندام مستطیلی

تاپ بهترین انتخاب برای خرید سال جدید این افراد است. اگر یقه های بدون شانه هم انتخاب کنند دیگر بهترین خواهد شد. پیراهن های شان باید پرچین و راسته باشد. این انتخاب درستی برای شما است.

انواع اندام

لباس مجلسی برای اندام ساعت شنی

ساعت شنی را تصور کنید. این افراد دارای کمری باریک ولی سینه و باسن های بزرگی هستند. به این نوع اندام که شبیه ساعت شنی است اندام ساعت شنی می گویند.

لباس مجلسی مناسب اندام ساعت شنی

بهترین انتخاب لباس سال جدید شمایی که اندام ساعت شنی دارید، پیراهن های چسبان و خیلی تنگ است. در خرید عید به این مورد دقت کنید.

برندهای معروف در بهار

لباس مجلسی برای اندام مثلثی

این افراد که اندام مثلثی دارند، کمر باریک و باسنی کوچک دارند اما شانه های شان به نسبت کمرشان پهن تر است.

لباس مجلسی مناسب اندام مثلثی

این افراد باید از دامن کلوش و پرچین استفاده کنند که همانا بهترین انتخاب آنها برای سال جدید خواهد بود. :))))

دامن هم یکی دیگر از انتخاب های خوب افرادی است که اندام مثلثی دارند.

شلوارهای فاق بلند برای این افراد بهترین انتخاب برای لباس سال جدید خواهد بود. لطفا برای خریدهای عید نوروز در نظر بگیرید.

راهنمای خرید شلوار لی

راهنمای خرید لباس مردانه برای عید نوروز

راهنمای خرید  شلوار جین

امروزه ایرانی ها علاقه بسیار زیادی به شلوارهای جین نشان میدهند و به عبارتی می توان گفت برای خرید عید نوروز همیشه یک شلوار لی در لیست خرید آقایان وجود دارد.

به دلیل راحتی ست کردن این نوع شلوارها، خریداران زیادی دارد. اگر شما شلوار جین را بتوانید با بوت ست کنید یکی از بهترین انتخاب خواهد شد. از کفش های چرمی نیز می توانید استفاده کنید که البته برای محیط های رسمی به شما پیشنهاد می کنیم. اگر می خواهید خرید عید انجام دهید حتما یک لیست آماده کنید.

 

راهنمای خرید شلوار کتان رنگی

جوان ها به خرید شلوار کتان عادت کرده اند. ما شلوار کتان را شلوار دانشجویی می نامیم و باید بدانید که این شلوارهای کتان رنگی با کالج در فصل بهار و تابستان بسیار خوب ست می شود. اما در زمستان چی؟

بوت های قایقی پیشنهاد ما به شما است. حتما در زمستان از آن استفاده کنید.

 

راهنمای خرید شلوار اسلش

انقلاب در شلوارهای آقایان زمانی انتخاب افتاد که شلوارهای اسلش وارد ایران شد. این شلوارها بسیار راحت، شیک و سبک هستند و ست کردن آن نیز آسان است. شما می توانید این شلوارها را جز در موقعیت رسمی در تمام موارد بپوشید.

کتانی ها بهترین گزینه هست که می توانید در پای خودتان در کنار شلوارهای اسلش ببینید. همانطور که گفته شد سعی کنید در موقعیت رسمی از این شلوارها پا نکنید.

لباس مناسب افراد چاق

مردانی که اضافه وزن دارند در خرید لباس عید دقت کنند!

مردانی که اضافه وزن دارند از پوشیدن راه راه های افقی پرهیز کنند. چرا؟

اگر اضافه وزن دارید و به عبارتی شکم دارید، به هیچ وجه سمت لباس های راه راه افقی نروید. همینطور که لباس های راه راه افقی برای شما ممنوع است، لباس هایی با راه راه های مورب نیز شما را چاق تر می کند. اما باید همیشه در نظر داشته باشید که پیراهن، تی شرت و شلوارهایی با راه راه های عمودی بهترین انتخاب شما خواهد بود.

این نوع لباس ها شما را بلندتر نشان خواهد داد و همین باعث می شود لاغر تر شوید.

حواستان به کت و شلوارهای راه راه عمودی ولی باریک باشید. اگر این کت و شلوار دیدید حتما تن کنید تا تفاوت را احساس کنید. یادتان باشد زیر این نوع کت و شلوارها حتما پیراهن های ساده و تک رنگ را در نظر بگیرید.

 

اگر کوتاه قامت هستید بخوانید

شما تنها انتخابی که دارید این است که شلوارهای فاق کوتاه بپوشید و از شلوارهای فاق بلند دوری کنید. شلوارهای فاق کوتاه باعث می شود بلند تر به نظر برسید. در عوض شلوارهای فاق بلند قسمت باسنتان را بزرگ تر نشان می دهد و همین باعث می شود شما کوتاه تر به نظر برسید.

 

خرید لباس کودکان

خرید لباس عید کودکان

راهنمای خرید لباس برای کودکان ۲ تا ۵ سال

در این سن دیگر سعی کنید از خود کودکان تا جایی که می شود کمک بگیرید. شاید خودشان فرق بین لباس با کیفیت و بی کیفیت را ندانند پس بهتر است که شما دو لباسی که دوست دارید را انتخاب کنید و سپس حق انتخاب را به خودشان واگذاری کنید. از لباس های رنگی در این سن برای لباس سال جدید آن ها استفاده کنید. اگر می خواهید شلوارهای کودکتان زیاد کثیف به نظر نرسد از رنگ های تیره برای آن ها استفاده کنید. شلوارهای کودکان زیاد کثیف می شود و اگر بخواهید هر بار آن را بشویید زود خراب می شود.

خرید لباس کودکان

راهنمای خرید لباس برای بچه های ۵ سال به بالا

شما می توانید به راحتی تصمیم گیری در مورد لباس را به خودشان بسپارید. شما باید از نظر کیفیت فقط آن ها را تایید کنید و اگر لباسی که کودکتان انتخاب کرده است، کیفیت ندارد، واضح به آن ها توضیح بدهید.

برای لباس کودکتان هم سعی کنید بهترین ها و مناسب ترین ها را انتخاب کنید. سعی کنید لباس های بازی شان جیب داشته باشند تا وسیله های شان را درون آن بریزند.

اگر مهمانی رسمی دارید سعی کنید لباس هایی که پدر می پوشد را برای پسرها هم انتخاب کنید و لباسی که مادر می پوشد را برای دخترتان انتخاب کنید. آن ها خیلی به لباس هایی که شبیه لباس های پدر و مادرشان است علاقه نشان می دهند.

اما برای مهمانی های دورهمی سعی نکنید لباس های خیلی رسمی بپوشند. بگذارید راحت باشند.

رنگ سال جدید

رنگ سال ۱۳۹۸ چه رنگی است؟

این روزها که خانم ها در فکر خرید لباس های شب عید خودشان هستند سوالاتی به ذهنشان خطور می کنند و حتی گاهی باعث می شود شب ها خواب نداشته باشند. یکی از این سوالات این است که رنگ سال ۹۸ چیست؟ چه طور می شود بهترین رنگ را برای خودم انتخاب کنم؟ این رنگ سال با چه رنگ های دیگری ست می شود و سوالاتی از این قبیل از خودشان می پرسند.

با کمی جستجو در گوگل می توانید به سایت پرسشینو برسید تا به سوالات شما جواب بدهند.

خرید لباس

چندی پیش رنگ سال ۲۰۱۹ انتخاب شد که همان رنگ برای سال جدید ایرانی ها یعنی سال ۹۸ هم نیز می باشد. پنتون برای انتخاب رنگ سال ۲۰۱۹ به اعماق اقیانوس ها رفته و رنگ صورتی مرجانی را انتخاب کرده است. مرجانی زنده یا صورتی مرجانی که با کد رنگی ۱۶-۱۵۴۶ است از ترکیب فام مرجانی با زیر رنگ طلایی است.

این رنگ جز رنگ های گرم است. مخلوطی از نارنجی و صورتی هم می گوید که این رنگ گرم و شفاف است.

این رنگ چه معنی داره؟ خوب باید بگیم که این رنگ گرما دارد و قدرت موجود در صخره های مرجانی را نشان می دهد. آن هم قدرت صخره های زیر دریاها و اقیانوس ها…

این رنگ، رنگ شادی است و به افراد امید می دهد. این رنگ یک رنگ کاملا دخترانه و مناسب برای خانم هاست. از این رنگ شما می توانید برای رژ لب نیز استفاده کنید. فکر کنید زیورآلاتی این چنینی داشته باشید. این رنگ برای لباس های خانم ها، مانتو فوق العاده خواهد بود. برای خانه تان نیز می توانید برای رنگ مبل های تان از این رنگ استفاده کنید.

خرید اینترنتی

راهنمای خرید لباس اینترنتی

این روزها مردم دیگر به فروشگاه های لباس اینترنتی اعتماد کرده اند و از این فروشگاه های آنلاین نیز خرید می کنند. این فروشگاه های لباس اینترنتی را می توانید در اینستاگرام پیدا کنید. خیلی هم زیاد هستند اما اعتماد به این نوع فروشگاه های اینستاگرامی سخت است. بعضی از فروشگاه های آنلاین اینستاگرام واقعا خیلی خوب کار کرده اند و اگر این فروشگاه ها را پیدا کنید به منبع خوبی برای خرید رسیده اید.

اما امروز روی سخن ما، فروشگاه های اینترنتی در بستر وب هست. فروشگاه هایی مثل دیجی استایل، بامیلو، شیکسون و حتی فروشگاه های زنجیره ای، فروشگاه های آنلاین زده اند.

شما باید روزهایی که تخفیف خواهند زد را پیدا کنید تا خریدهایی با تخفیف خیلی خوب داشته باشید.

یکی از مشکلاتی که افراد در خرید آنلاین دارند، اندازه است. شما باید به راهنمای سایز هر سایت فروشگاهی دقت داشته باشید. بعضی از سایت ها راهنمای سایز متفاوتی دارند و هر فروشگاه اینترنتی سایز یکسانی ندارد.

به این موضوع دقت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

یک موضوع جذاب دیگر که می تواند خیال شما را بابت خرید از فروشگاه های آنلاین راحت کند، مرجوع یا بازگشت محصول است. اگر این عنوان در سایت وجود داشت که شما طی چند روز می توانید محصول را مرجوع کنید حتما می از محصولاتش استفاده کنید چون در صورت وجود مشکل می توانید آن را برگردانید.

گارانتی یکی دیکر از ویژگی های خوب این فروشگاه هاست.

 

امیدواریم سال خوبی در پیش داشته باشید و بهترین انتخاب ها را در سال جدید داشته باشید.

به سایت ما حتما سر بزنید.

 

به امید دیدار

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here